Witamy w dziale Urządzeń przemysłowych

 

Firma EPURO Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i uzdatnianiem wody. Zakres naszego działania  pełen pakiet obejmujący projektowanie, dobór, kompletację oraz sprzedaż zarówno urządzeń do uzdatniania wody, jak i wszelkich towarzyszących tym urządzeniom usług. Posiadamy doświadczenie w zakresie produkcji urządzeń do filtracji, odżelaziania, odmanganiania, zmiękczania, odwróconej osmozy, dejonizacji i dezynfekcji wody.

 

EPURO = UZDATNIANIE WODY

PRZYGOTOWANIE WODY O WŁAŚCIWYCH PARAMETRACH DLA OKREŚLONYCH POTRZEB:

  • uzdatnianie wody uzupełniającej dla kotłowni parowych
  • uzdatnianie wody uzupełniającej dla kotłowni wodnych
  • uzdatniania wody uzupełniającej na potrzeby układów chłodniczych
  • uzdatnianie wody socjalno-bytowej, w tym także uzdatnianie ciepłej wody użytkowej
  • przygotowanie wody technologicznej
  • produkcja i dystrybucja wody oczyszczonej (farmacja)

 

Naszym niewątpliwym atutem jest wiedza i doświadczenie w dziedzinie przygotowania wody dla celów przemysłu grzewczego i obiegów chłodniczych skutkujące pozycją lidera na rynku uzdatniania wody w Polsce.

Specjalne miejsce w naszej ofercie zajmuje również przygotowanie wody użytkowej dla potrzeb hoteli, ośrodków wypoczynkowych, osiedli mieszkaniowych. Naszym klientom oferujemy na te cele urządzenia do filtracji, odżelaziania, odmanganiania, zmiękczania i dezynfekcji wody.

Wyjątkowe miejsce w naszej firmie zajmuje również wykonawstwo instalacji dla potrzeb przemysłu farmaceutycznego. Oferujemy naszym klientom projektowanie, dobór, kompletację i dostawy systemów do produkcji wody oczyszczonej, jak również do jej dystrybucji. Firma nasza oferuje również przeprowadzenie procesów kwalifikacji.

Możemy poszczycić się licznymi referencjami w przemyśle farmaceutycznym w zakresie produkcji wody oczyszczonej na drodze dwustopniowej odwróconej osmozy bądż elektrodejonizacji. Na naszej liśie referencyjnej znajdują się również wykonane przez wykwalifikowanych spawaczy pętle dystrybucyjne oraz przeprowadzone przez zespół walidacyjny kwalifikacje.